English ספיישלים אודות לוח שידורים סדרות סרטים ערוצים דף הבית
אודות

דורי מדיה ספייק נוסדה בשנת 2007 ומאז משמשת כחברת התוכן העצמאית הגדולה בישראל ונחשבת בעיני רבים לאחת מחברות התוכן הטלוויזיוני המקצועיות ביותר בשוק המקומי.

דורי מדיה ספייק מציעה מגוון רחב של שירותים, מניהול ערוצים, פיתוח, מיתוג ורכש, דרך קידום על גבי המסך, שיווק ויחסי ציבור, ומשמשת גם כחברת יעוץ ללקוחות בינלאומיים ומקומיים בתחומים אלה.
ההפקה והתפעול של שבעה ערוצי סרטים ו 2 ערוצי סדרות הנמצאים כעת על גבי פלטפורמת הכבלים של הוט, העניקו לדורי מדיה ספייק מוניטין ביצירת ערוצים בולטים בשוק המקומי עם העלאת שביעות הרצון של המנויים ושיפור תדמית הפלטפורמה.

עובדי החברה הם אנשים מנוסים וחרוצים הבקיאים בתעשיית הטלוויזיה המקומית והבינלאומית אשר עובדים לטובת הערוצים ועוזרים ללקוחות להשיג את חזונם, בעזרת המוטו של החברה - Doing it right from the start.

ערוצי דורי מדיה ספייק

נכון להיום, דורי מדיה ספייק מפיקה 10 ערוצים עבור חברת הכבלים הוט, 8 ערוצי סרטים (כולל ערוץ HD) ו 2 ערוצי סדרות. חבילת ערוצי הסרטים אותה אנו מספקים להוט היא אחד משלושת הנכסים העיקריים של הפלטפורמה (השניים האחרים הם האינטרנט והטלפון).

 Hot Gold ערוץ הדגל המציג את הסרטים החדשים והפופולאריים ביותר מהאולפנים הגדולים של הוליווד עם דגש על סרטים שיצאו לאקרנים בישראל וזכו לתשומת לב רבה מצד המדיה ברחבי העולם. תוכן הערוץ מכוון לקהל אוהבי הקולנוע הרחב אשר יעדיף לצפות בסרטים על כל אפשרות צפייה אחרת. האפקט של הקרנת שוברי קופות וסרטים מצליחים בבכורה, בשילוב עם אסטרטגיית הפרוגרמינג ב"ערוץ דגל", מסייע בבניית אמון, נאמנות ושביעות רצון בקרב הצופים.
 Hot Drama הוט דרמה הוא האופציה הטלוויזיונית המוצלחת ביותר עבור נשים 24 שעות 7 ימים בשבוע. הערוץ מציג את הדרמות והמלודרמות הטובות ביותר המגיעות מהאולפנים הגדולים והעצמאיים גם יחד. תמהיל הערוץ כולל שוברי קופות מן העבר וההווה, סרטי טלוויזיה ומיני סדרות. אחת לחודש הערוץ מציג ספיישל שבת בנות המוקדשת לסרטי בנות, שוברי לבבות, וסוחטי דמעות על מערכות יחסים בינו ובינה, בין אם ובתה, בין חברות ועוד...
 Hot Action ערוץ גברי זה מזמין את כל חובבי האקשן לצפייה מרתקת בהפקות נחשבות של מותחנים, אומנויות לחימה, ריגול ומלחמה, מהאולפנים ההוליוודיים הגדולים וחברות הפקה עצמאיות.
 Hot Fun ערוץ המשלב קומדיות קלילות לכל המשפחה במשך היום עם סרטים הפונים לקהל מבוגר יותר בפריים טיים. הוט פאן מציג סרטים עכשוויים, סרטי אנימציה, שוברי קופות וקומדיות קלאסיות מכל הזמנים השייכים לאולפנים הגדולים והעצמאיים גם יחד.
 Hot Prime הוט פריים פונה לחובבי קולנוע משובח עם אינטגריטי, וסרטים שנעשו בשם האומנות. הערוץ מציג סרטי פסטיבלים, קלאסיקות קולנועיות מן העבר, סרטים זרים נחשבים ויצירות של במאים חשובים. במסגרת הערוץ אנו מציינים את פסטיבלי הסרטים הנחשבים בעולם ביניהם - סאנדנס, ברלין, סזאר, וטורונטו, עם ספיישלים מיוחדים ומחוות ליוצרים אשר השאירו את חותמם על עולם הקולנוע.
 Hot Films ערוץ סרטים המוצע כחלק מחבילת הבסיס של הוט אשר מגיע לקהל רחב ומגוון של צופים עם רפרטואר של סרטים מכל ז'אנר וסוג.


ערוצי הסדרות

דורי מדיה ספייק השיקה ברביעי לינואר 2009 שני ערוצי סדרות חדשים על גבי הפלטפורמה של הוט כשאחד מהם הוא גם חלק מחבילת הבסיס של חברת הלווין YES.

  הוט זון
ערוץ פרימיום חדש אשר מחליף את ערוץ AXN בהוט. הוט זון הוא ערוץ מלא בסדרות מתח ואקשן, מדע בדיוני, פנטזיה וריאליטי שופע אדרנלין. הערוץ מציג סדרות להיט כמו "24", CSI לאס וגאס, מיאמי וניו יורק, הישרדות, המרוץ למיליון וטרמינייטור.
  הוט פמילי
ערוץ בסיס חדש בהוט וביס. במסגרת הערוץ הצופים ייהנו מסדרות יומיות כמו היפים והאמיצים, ימי חיינו, ד"ר פיל, אופרה ווינפרי וקרוב רחוק. ופריים טיים מסדרות נחשבות כמו גריק, 90210, אמריקן איידול וחוקי המשחק.


                                                                                                          


דורי מדיה ספייק הנו מיזם משותף בין דורי מדיה גרופ לספייק תקשורת המשלב את הידע הרב בעסקי הטלוויזיה המקומית והבינלאומית של דורי מדיה גרופ, יחד עם ההתמחות של ספייק תקשורת ביצירת ואחזקת ערוצים טלוויזיוניים מובילים. חברתנו מצטיינת בכל אספקט של הפקת ערוצים ולראיה - בתוך מספר חודשים, לאחר השקת 7 ערוצים עבור הוט, הבאנו אחוזי צפייה מרשימים, חיזקנו את תדמיתה של הוט והעלנו את רמת שביעות הרצון בקרב המנויים. בעזרתנו תוכלו להשיג הצלחה לטווח ארוך אשר מיישמת את הסטנדרטים הגבוהים בכל הבט של תפעול ערוץ:

 • פיתוח ויצירת מיתוג לערוץ
 • השגת זכויות שידור
 • תכנון אסטרטגי של לוחות שידורים
 • תכנון וביצוע של אסטרטגיות קידום
 • שיווק ויחסי ציבור יצירתיים עבור הערוצים
 • עריכת מחקרי שוק

בכל הפרויקטים בהם אנו עוסקים, אנו מיישמים מתודולוגיה ייחודית לבניית ערוץ שעושה שימוש במוטו של החברה - "Right from the start". מסביב לכל קונספט, אנו בונים תוכנית מקיפה שלוקחת בחשבון רכש (ליניארי וניו מדיה), פרוגרמינג, לוחות שידורים, שיווק, קידום, ואינטגרציה של ניו מדיה עם העסק הקיים. גישה מרחיקת לכת זו, הובילה לתוצאות מצוינות בכל הערוצים שלנו.

דורי מדיה ספייק - חברה שמספקת יותר מערוצים
 
דורי מדיה ספייק מפתחת תוכן, מבצעת רכש, ומשמשת כחברה לניהול ערוצים עבור תעשיית הטלוויזיה בכבלים ובלוויין. אנו נוקטים בגישה משולבת של חשיבה קדימה ושירות מלא לצרכי הערוצים, ובכך עוזרים להבטיח את יכולותיהם של הערוצים להתפתח מבסיס מוכן היטב. אנו יכולים לצייד כל דורש ביכולת לאמץ את ההזדמנויות החדשות הנוצרות ע"י הטכנולוגיה בטלוויזיה. אנו יכולים לעזור בפיתוח נאמנות של הצופים, חיזוק המודעות למותג והגדלת קהל הצופים.

מבחר השירותים שלנו :

 • פיתוח
 • תכנון, רכש והפקה
 • פרוגרמינג
 • קידום על המסך ומחוצה לו
 • אתרי אינטרנט וטלוויזיה אינטראקטיבית

אנו מציעים:

 • יצירת ויישום תוכנית קידום למסך
 • פיתוח ובניית מותג
 • לוקליזציה של תוכן בינלאומי
 • הגדלת נוכחות וחדירה לשוק
 • עיצוב ויישום תוכניות אינטראקטיביות
 • קידום נאמנות צופים וגולשים

פיתוח קונספט: תגיעו עם קונספט לערוץ שלכם או שאנחנו ניצור אותו בעצמנו, ואנו נגדיר אותו עד לבסיסו: התדמית הכללית, קהל היעד, מוזיקה, חשיפה וגישה.

תכנון, רכש ופרוגרמינג: אנחנו נזהה, נמצא ונמפה את משבצות הזמן ומקבצי השידור הטובים ביותר. ננתח נתוני צפייה ונתונים נוספים על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר לתוכן שלכם, וכך תזכו לתמורה הגבוהה ביותר להשקעתכם.

שיווק וקידום חכם: אנחנו יודעים כיצד לגרום לקהל שלכם לדעת בדיוק מה אתם מציעים, בעזרת פרומואים ממוקדים, מודעות לעיתונים וסיקור מדיה.  

טלוויזיה אינטראקטיבית: אנחנו יכולים לגרום לטלוויזיה אינטראקטיבית לעבוד לטובתכם. אנו מכינים ערוצים לאינטראקטיביות. דורי מדיה ספייק מפתחת כעת ערוץ אינטראקטיבי שיקדם את כל הערוצים שלנו באמצעות משחקים, טריוויה וקמפיינים שיווקיים.

הנהלה

היכולות המוכחות של החברה מבוססות על אנשים טובים:
נדב פלטי, יו"ר. למרות היותו נשיא ומנכ"ל דורי מדיה גרופ, נדב עובד בצמוד עם דורי מדיה ספייק כשהוא תורם מיכולותיו וניסיונו העסקי העשיר למימוש אסטרטגיית החזון של דורי מדיה ספייק.

קלייר אלבז, מנכ"לית.  קלייר סייעה בהקמתה של תעשיית הטלוויזיה בכבלים לפני כעשרים שנה. היום היא נחשבת למנהלת ערוצים מקצועית ומובילה בתחומה, עם רקע עשיר ומוכח בהשקת ופיתוח ערוצי כבלים. קלייר ידועה ביכולתה לעצב ולמתג ערוצים ע"י זיהוי ורכישת תוכן מהותי, היכולת לתזמן אותו ולבנות חבילות שיווק הזוכות לתגובות מצוינות מצד הקהל. 

יריב לבסקי, משנה למנכ"ל. יריב בעל נסיון של מעל ל11 שנים בפיתוח עסקי ושיווק בחברות מובילות. בתפקידו האחרון יריב היה מנהל השיווק של האינטרנט, שרותי הערך המוסף והטלפוניה פנים-ארצית -  בבזק בינלאומי (במגזר הפרטי), וקודם לכן כיהן כמנהל השיווק של המגזר העסקי בבזק בינלאומי. תפקידים קודמים אותם מילא בהצלחה היו בחברת כרטיסי האשראי לאומי קארד - כמנהל תחום פיתוח מוצרים חדשים ובחברת הסטרטאפ יוניספייר. ליריב יש תואר ראשון בתקשורת וניהול ותואר שני במנהל עסקים, שניהם מהמכללה למנהל וכמו כן לימודי תעודה מKellogg שבשיקגו, בנושא Business Marketing Strategy.

« חזרה
14
 בניית אתרים סייברסרב  כתבו לנו | תנאי שימוש באתר | 2008 © כל הזכויות שמורות לדורי מדיה ספייק